Niska, szeroka osłonka z kolekcji Vintage o plastycznym wzorze diamentowym, który pokrywa całą powierzchnię produktu. Geometryczne, trójwymiarowe romby nadają jej wyrazisty, dekoracyjny charakter i tworzą efektowną grę światła i cienia.
Wykonana z wysokiej jakości ceramiki szkliwionej, co zapewnia trwałość, łatwość czyszczenia oraz odporność na mróz. Szkliwiona powierzchnia podkreśla głębię wzoru i sprawia, że kolory delikatnie się przenikają, nadając każdemu egzemplarzowi niepowtarzalny wygląd.
Osłonka nie posiada otworu drenażowego – idealnie sprawdzi się jako dekoracyjna osłona na doniczkę z rośliną lub jako samodzielny element aranżacji wnętrza i tarasu.
Produkt wykonany ręcznie. Rzeczywiste wymiary mogą nieznacznie (+/- 5%) odbiegać od podanych w opisie.
Produkt jest dostępny w jednym rozmiarze.
Kolor: Turkusowy