Doniczki do domu

Jest 286 produktów.

Pokazano 1-30 z 286 pozycji

Aktywne filtry

Doniczki do domu są niezwykle ważnym elementem dekoracyjnym. Dobrze dobrane do stylu wnętrza mogą nadać mu wyjątkowego charakteru. Warto pamiętać, by doniczki dekoracyjne do domu komponowały się z rośliną, razem tworząc spójną całość i ożywiając pomieszczenie. Designerska doniczka jest w stanie uczynić atrakcyjną nawet najbardziej niepozorną roślinkę. Wszystko zależy więc od wyobraźni i zmysłu estetycznego.

W naszym sklepie oferujemy doniczki dekoracyjne do domu z wielu zróżnicowanych kolekcji. Dzięki dużemu wyborowi rozmiarów, kształtów i stylistyki każdy Klient dobierze odpowiednie doniczki do swojego domu. Polecamy proste doniczki do domu urządzonego w stylu skandynawskim, surowe i minimalistyczne donice do domu w stylu industrialnym oraz ciekawe doniczki do domu w coraz modniejszym stylu boho. Dostępne produkty pasować będą do różnego typu pomieszczeń od salonu, przez kuchnię, po elegancką łazienkę.

W nowoczesnych wnętrzach najlepiej będą się prezentować donice o geometrycznych kształtach: wysokie, owalne lub kwadratowe, a także duże misy. Proponujemy produkty delikatnie pokryte lśniącym szkliwem lub matowe. Bardziej romantyczny klimat mogą wprowadzić doniczki do domu ozdobione delikatną wstążką, donice z ryflowanym rantem lub rustykalne osłonki ceramiczne. Coś dla siebie znajdą u nas też miłośnicy orientu. Oferujemy małe i duże donice do domu wykonane z lekkiej ceramiki lub terakoty. Jest to szczególnie istotne wybierając doniczki do domu, by można je z łatwością przemieszczać.  

<