Donice betonowe

Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 78,00 zł

Średnica

Średnica

Wysokość

Wysokość

Kolor

Kolor

Donice betonowe

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-26 z 26 pozycji

Aktywne filtry

Donice betonowe kiedyś kojarzone były jedynie jako element miejskiej infrastruktury. Donice z betonu stawiane są również w ogrodach. Czasy jednak się zmieniają, a w raz z nimi trendy. Obecnie betonowe donice można spotkać także w nowoczesnych wnętrzach.

Zastosowanie nowych technologii pozwala na stworzenie produktów wykonanych z lekkich materiałów. Znajdują one zatem również zastosowanie jako dekoracje do domu. Najczęściej są to osłonki do kwiatów lub donice z betonu ozdobnego. Nawet jeśli mają one proste klasyczne kształty zwracają na siebie uwagę jedyną w swoim rodzaju fakturą. Betonowe donice wbrew pozorom nie zawsze muszą mieć surową chropowatą strukturę. Stosowane metody produkcji pozwalają na uzyskanie bardzo efektownych rezultatów w postaci ciekawych wzorów na zewnętrznych ściankach. Designerskie donice betonowe mogą więc stać się niepowtarzalną ozdobą wnętrza domu, restauracji czy hotelu. Najlepiej pasują do pomieszczeń aranżowanych w stylu industrialnym. Dzięki oryginalnemu wzornictwu osłonki z betonu ozdobnego będą świetnie wyglądać również w innych wnętrzach.

Mimo wszystko niesłabnącą popularnością cieszą się betonowe donice ogrodowe. Przyzwyczailiśmy się już do widoku szarego betonu w ogrodzie. Okazuje się jednak, że donica betonowa wcale nie musi być nudna. Nie musi również sprawiać wrażenia ciężkiej i masywnej. Beton ozdobny jest materiałem, który daje bardzo duże możliwości, co doskonale potrafią wykorzystać projektanci. Dostępne w naszym sklepie donice do ogrodu zachwycają ciekawą fakturą oraz oryginalną formą. Proponujemy donice betonowe prostokątne oraz owalne, wysokie przypominające wazon oraz niższe misy. Co ważne w przypadku dekoracji narażonych na działanie czynników atmosferycznych, oferowane produkty są wodoodporne.

<