Czarna Donica na Bonsai z Podstawką

Donica do uprawy drzewka bonsai.

27,33 zł
Rozmiar
Kolor
  • Czarny
Ilość

  • Bezpieczna dostawa Bezpieczna dostawa
  • Przesyłka w ciągu 2-5 dni roboczych Przesyłka w ciągu 2-5 dni roboczych
  • 14 dni na zwrot towaru 14 dni na zwrot towaru

Donica ceramiczna szkliwiona. Wykonana została z wytrzymałej gliny, poddanej specjalnej obróbce termicznej w wysokiej temperaturze. Dzięki temu produkt cechuje się dużą odpornością na mróz.

Sztuka bonsai opiera się na ciągłej pielęgnacji skarłowaciałego drzewka. Nie wystarczy podlewać i nawozić rośliny. Konieczne jest również stosowanie specjalnych mechanicznych metod, pozwalających utrzymać drzewko we właściwym kształcie. W tym celu ważne jest dobranie odpowiedniego rodzaju donicy, pasującej do rozmiaru drzewka. Należy unikać nadmiernego nawodnienia rośliny, dlatego donica musi posiadać otwór służący odpływowi wody. Podana cena dotyczy zestawu, obejmującego donicę wraz z podstawkiem.

Kolekcja Bonsai stworzona została z myślą o podkreśleniu wyjątkowo eleganckiego charakteru skarłowaciałych form roślinnych. Donice dostosowane zostały do potrzeb tych roślin.

Donica jest dostępna w sześciu rozmiarach.

Kolor: Czarny

Produkt został wykonany ręcznie. Z tego względu jego rzeczywiste wymiary mogą w niektórych przypadkach nieznacznie (+/- 5%) odbiegać od tych przedstawionych w opisie.

16.036.25 | bonzai owal z podst. - grafitowy
1025 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5905925075841