Pomarańczowa Gwiazda Podświetlana - Starlight

Pomarańczowa Gwiazda Podświetlana - Starlight

309,96 zł
Rozmiar
Kolor
  • Pomarańczowy (RAL: 2004)
Rodzaj oświetlenia
Ilość

Gwiazda Podświetlana Starlight jest unikalną propozycją dla wszystkich osób, którym zależy na tworzeniu magicznego, świątecznego klimatu. Umieszczona przy choince w mieszkaniu, czy też w przydomowym ogródku, podświetlana gwiazda stworzy niezapomnianą, bożonarodzeniową atmosferę. Polietylen to lekki materiał, bardzo odporny na warunki atmosferyczne. Praktyczna Gwiazda Podświetlana z powodzeniem posłuży za świąteczną ozdobę przez wiele lat. Sprawdzi się także jako oryginalna dekoracja w eleganckich kawiarniach, restauracjach, hotelach, galeriach handlowych, czy też ekskluzywnych butikach. 

Waga: 2 kg

Materiał wykonania: Polietylen

W domyślnej wersji do donicy jest dołączana oprawa oświetleniowa E27 - tj. żarówka LED 5W oraz przewód o długości 2,7 m.

W wersji żarówki LED sterowanej pilotem otrzymujecie Państwo dodatkowo pilot do sterowania oświetleniem z funkcją włączania, wyłączania oraz dostępem do 16 kolorów.

W wersji modułu bezprzewodowego otrzymujecie Państwo moduł bezprzewodowy z akumulatorem o długości świecenia 10 godzin wraz z ładowarką oraz pilot do sterowania oświetleniem z funkcją włączania, wyłączania oraz dostępem do 16 kolorów.

20 Przedmioty

Opis

Materiał wykonania
Polietylen
Średnica
od 41 cm do 60 cm
Wysokość
od 41 cm do 60 cm

Specyficzne kody